Kursy energetyczne oraz gazowe

W Polsce cały czas brakuje elektryków oraz osób zajmujących się instalacjami gazowymi. Dlatego też Stowarzyszenie Elektryków Polskich zachęca zarówno młode osoby, jak i te doświadczone i wykonujące podobne zawody – do wzięcia udziału w licznych szkoleniach i kursach organizowanych właśnie przez SEP na terenie większości dużych miast w Polsce. Również w Poznaniu jest obecnie możliwość uczestniczenia w tego typu szkoleniu. Kończy się ono egzaminem, po którym można otrzymać stosowne uprawnienia do wykonywania tego zawodu.

1. Kursy energetyczne Poznań

Kursy energetyczne Poznań przeznaczone są dla osób pełnoletnich z minimum podstawowym wykształceniem, które chcą nabyć nowe umiejętności lub podszkolić się z danej dziedziny. Ponadto, szkolenia sep skierowane są do osób, które chcą uzupełnić swoje zawodowe kwalifikacje lub nauczyć się dodatkowego zawodu. Dzięki nim można można zdobyć lub odnowić uprawnienia elektryka. Egzamin SEP Poznań otwiera więc możliwość przekwalifikowania się do nowej branży, znalezienia lepszej pracy lub zdecydowania się na otwarcie własnej działalności.

2. Uprawnienia gazowe Poznań

W ofercie Stowarzyszenia Elektryków Polskich oprócz szkoleń ściśle związanych z elektryką, energetyką czy tematyką gazową – można znaleźć kursy na uprawnienia budowlane, kursy BHP oraz wiele, wiele innych. Szkolenie SEP umożliwiają zdobycie wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Każde szkolenie SEP obejmuje różną tematykę dokładnie związaną z konkretną dziedziną. Omawia się na nich między innymi zagadnienia takie jak np.: sieci, urządzenia i instalacje o napięciu do i powyżej 1 kV, urządzenia do elektrolizy, sieci trakcyjne, sprężarki, urządzenia wentylacji, klimatyzacji i chłodnicze, sieci i instalacje cieplne. Egzamin sep poznań jest nie tylko sprawdzeniem, ale i ugruntowaniem zdobytej dotąd wiedzy i doświadczenia.

3. Gdzie można zdobyć uprawnienia gazowe?

Na stronie SEP można znaleźć szczegółowe informacje odnośnie kursów oraz ich cen. By zdobyć uprawnienia gazowe Poznań, wystarczy zapisać się na kurs zgodny z naszymi preferencjami, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz dokonać wpłaty na konto podane w wiadomości zwrotnej lub ze strony internetowej. Po zebraniu odpowiedniej ilości uczestników szkolenia, do wszystkich osób, które się zgłosiły zostanie wysłany konkretny harmonogram zajęć.

Dodaj komentarz