Jak przechowywać foliówki?

Reklamówki otaczają nas dosłownie z każdej strony. Nie jest to tylko opinia ekspertów, którzy dzień w dzień alarmują o tym problemie, ale po prostu zwykłe, codzienne obserwacje. Torebki foliowe z nadrukiem rozdawane są prawie za darmo w każdym sklepie i wystarczy kilka dni, aby znieść do domu całkiem pokaźną ilość tego problematycznego produktu. Jak zatem poradzić sobie z tym, że torba foliowa z nadrukiem zajmuje już każdą wolną przestrzeń w domu?

Reklamówki foliowe z nadrukiem

Torby foliowe stały się naszą codziennością. Toną w nich sklepy i toną w nich nasze domy. Nie oznacza to jednak, że można się poddać temu trendowi. Torebki można całkiem zmyślnie spożytkować, chociażby poprzez użytkowanie ich jako torby na śmieci, zamiast drogich worków. Problem jednak w tym, jak je poprawnie przechowywać.Dużą część znajdujących się w domu toreb stanowią wielorazowe torebki foliowe z nadrukiem. Wykonane są one nieco lepiej niż typowa reklamówka foliowa z nadrukiem, dlatego też możliwe jest ich wielokrotne używanie, chociażby jako torba na zakupy, zamiast pobierania coraz to nowszych torebek ze sklepu. Dużą część domowych torebek stanowią gorszej jakości torby. Taka torba foliowa z nadrukiem, choć wydaje się estetyczna, to jednak poprzez swoją nieco słabszą jakość nadaje się tylko jako zamiennik do worka na śmieci.Jak zatem widać, kluczowe w przechowywaniu torebek foliowych z nadrukiem jest odpowiednie ich wstępne posortowanie. Oddzielić należy te, które można używać wielokrotnie w sklepie, od tych, których ponowne użycie grozi rozerwaniem torby i wysypaniem się zakupów. Te reklamówki foliowe z nadrukiem najlepiej jest przeznaczać na śmieci.Po posortowaniu dobrze jest złożyć obie grupki toreb w kostki i spiąć je np. gumką, co pozwoli estetycznie, ale przede wszystkim efektywnie je przechowywać.

Reklamówki jednorazowe

Zupełnie osobnym tematem domowych torebek, są te jednorazowe. Są one wykonane zdecydowanie z gorszej jakości plastiku niż pierwsze z brzegu, nawet najgorszej jakości torby foliowe z nadrukiem. Bardzo cienka folia, żadnych uchwytów i nadruków powoduje, że są to torebki niezwykle trudne w magazynowaniu.Najlepszym sposobem na logiczne i estetyczne ich przechowywanie, jest umieszczenie ich w większym pojemniku np. w zużytym kartonie po chusteczkach. Doskonałym pomysłem na większą kolekcję jest również np. karton po butach.

Dodaj komentarz